ШИРОКОФОРМАТНИЙ ДРУК

Це найдешевший спосіб виготовлення зовнішньої реклами. Ми пропонуємо у Луцьку якісний сольвентний друк шириною до 3,2м і екосольвентний друк шириною до 1,6м.

Якщо ж вам потрібен друк більшої ширини, тоді друкуються декілька частин і склеюються між собою за допомогою спеціального скотчу. Таким чином можна отримати суцільне зображення без обмеження розміру.

Наш друк стійкий до води, ультрафіолету, механічних впливів. При зовнішньому використанні гарантія 2 роки без будь-якого додаткового захисту.

Отже, що таке широкоформатний друк?

Метод друку на широкоформатному принтері практично нічим не відрізняється від друку на звичайному струменевому принтері.

Відмінність полягає тільки в розмірі і використанні спеціальних сольвентних чорнил, які надійно закріпляються практично на всіх матеріалах, включаючи плівку, банер, папір і т.п. і придатні для використання на вулиці (витримують складні погодні умови і мають захист від вигорання на сонці).

За вашим бажанням можемо виконати монтаж усіх рекламоносіїв, широкоформатний друк яких виконувався у нас. Ці роботи може провести наш виробничий відділ, дана послуга оплачується додатково.

Матеріали для широкоформатного друку:

• Плівка самоклеюча (біла або прозора, матова чи глянцева)

• Банерна тканина (ламінована чи лита)

• Папір водостійкий Сitylight

• Перфоплівка One Way Vision

• Банерна сітка Mesh

 

ЦИФРОВИЙ ДРУК

Це швидкий і зручний спосіб виготовлення різних видів поліграфічної продукції при невеликих тиражах. Найчастіше даний спосіб використовують для друку візиток, флаєрів, листівок, календарів, каталогів, блокнотів, наклейок і т.ін. Технологія цифрового друку полягає у використанні принципу сухого електростатичного переносу. Суть принципу полягає в тому, що фарба (тонер) за рахунок електростатики «прилипає» до світлочутливого барабану в тих місцях, де він піддався впливу джерела світла. Далі тонер перетягується на папір за рахунок електростатики, в результаті чого на папері формується зображення, яке закріплюється в пічці принтера під впливом температури і тиску.

Переваги цифрового друку:

• Стислі терміни виготовлення продукції (готовність тиражів від 1 години);

• Окремі тиражі від 1 екземпляра;

• Можливість проглядати тестові відбитки і одразу коригувати кольори в разі необхідності;

• Досить висока якість, оскільки суміщення кольорів контролює комп’ютер;

• Цифровий друк дозволяє повністю персоніфікувати дані і при цьому провести нумерацію.

Максимальний формат аркуша – SRA3 (32x45 см), максимальний розмір задруку 31х44 см.

 

ОФСЕТНИЙ ДРУК

Це один з найбільш популярних в світі способів друку. Його основні переваги: ​​якісна і при цьому відносно недорога вартість. Даним способом сьогодні друкуються повнокольорові буклети, євробуклети, папки, брошури, плакати, листівки та інша продукція. На сьогоднішній день існує багато різних офсетних друкарських машин, але всі вони працюють за одним принципом – фарба з гнучкої друкарської форми, натягнутої на формний циліндр, переноситься на гумове полотно, звідки вже під тиском потрапляє на задруковуваний матеріал (папір).

В основному офсет використовується для друку досить великого обсягу продукції. Причина цього – особливості способу виробництва, оскільки офсетна машина розрахована на певний мінімальний обсяг друку. При збільшенні тиражу зменшується ціна однієї копії.

Переваги офсетного друку:

• Висока якість відтворення оригінала При друці можуть бути використані не лише основні кольори (CMYK), але й додаткова палітра (Pantone), а також лакування;

• Великі тиражі у стислі терміни При випуску великого тиражу продукції технологія офсету дає змогу віддрукувати замовлення швидше, ніж інші види друку;

• Великі тиражі за мінімальними цінами Обладнання для офсетного друку розраховано на певну кількість матеріалів. Відповідно, при збільшенні обсягу друку до певного рівня ціна на одну копію буде зменшуватись.

Тому чим вищий тираж, тим вигіднішим стає друк.

Недоліки офсетного друку:

• Неможливість виготовлення термінових замовлень (наприклад, протягом декількох годин) Тому що додрукарські процеси займають багато часу (виготовлення друкарських форм, приладка) і після друку потрібен час, щоб тираж висох, лише після цього можна приступати до післядрукарських процесів;

• При офсетному друці неможливо персоніфікувати дані і присвоїти нумерацію;

• Невигідно друкувати малі тиражі Це відбувається через процес приладки (налаштування друкарської машини на тираж – суміщення фарб, налаштування на формат, щільність паперу і регулювання подачі фарб на відбиток.

 

РІЗОГРАФ

Це цифрова система друку, друкарська машина, робота якої базується на використанні методу трафаретного друку фарбою. Як правило, різограф призначений для копіювання (причому, досить якісного копіювання) великої кількості поліграфічної продукції: бланків, простих афіш, рекламних листів, методичок та інших видів друкованої продукції. Застосовується при тиражуванні від 50 до 5000 примірників. Швидкість друку складає від 60 до 150 копій на хвилину. Найчастіше використовується папір щільністю 80 г/м2, можливий діапазон від 60 до 200 г/м2.

При роботі на різографі не допускається друк на крейдованому і глянцевому папері, оскільки фарба на водяно-гліцериновій основі може сохнути на такому папері до трьох тижнів. Якість друку різографа характеризується роздільною здатністю друку (в Rizo MZ 770 E це 600 точок на дюйм), що дозволяє друкувати текстові документи шрифтом кеглем 6 пунктів і більше, а також ілюстрації, від яких не вимагається фотографічна якість. Друк на різографі може бути одноколірний або двоколірний, кольори: чорний, червоний. Максимальний формат аркуша – A3 (29,7x42 см).